Tłumaczenia pisemne

Biuro Tłumaczeń Logos w Bydgoszczy wykonuje tłumaczenia pisemne dokumentów na i z języków:

- angielski,
- niemiecki,
- rosyjski,
- francuski,
- włoski,
- hiszpański,
- ukraiński,
- holenderski (niderlandzki),
- norweski,
- czeski,
- duński,
- słowacki,
- rumuński,
- szwedzki,
- bułgarski,
- portugalski.

Szybko i profesjonalnie tłumaczymy akty urodzenia, akty zgonu, akty zawarcia małżeństwa, akty notarialne, akty własności, dokumenty samochodowe, upoważnienia, poświadczenia, dyplomy, certyfikaty,
dokumentacje spadkowe, wyroki sądowe, dokumenty do kredytu, PITy, umowy o pracę, zaświadczenia o zarobkach, dokumenty ubezpieczeniowe, dokumenty specjalistyczne.
Jesteśmy także otwarci na nietypowe zlecenia tłumaczeń.

Skupiamy się na jak najwyższej jakości wykonywania dla Państwa zleceń Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej. Solidność naszej pracy potwierdzają dziesiątki stałych klientów, zarówno spośród przedsiębiorstw prywatnych, jak i urzędów czy instytucji pożytku publicznego. Standardowe dokumenty tłumaczymy nawet tego samego dnia. Teksty o większej objętości, wymagające większej ilości czasu, są tłumaczone zawsze przez ten sam zespół , co gwarantuje spójność tekstu i wierne oddanie oryginalnej treści. W przypadku bardziej złożonych zleceń sprawnie przygotowujemy wycenę wraz z szacowanym terminem wykonania tłumaczenia. Tłumaczenia można zlecić w formie elektornicznej przesyłajac tekst do tłumaczenia mailem. W tym wypadku prosimy o załacznie tekstu w formacie doc, txt. Lub rtf lub o załaczenie skanu dokumentu w formacie pdf lub jpg. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu określenia ceny oraz terminu wykonania tłumaczenia. Dane kontaktowe znajdują się tutaj, natomiast cennik standardowych tłumaczeń jest dostępny na tej stronie.